W sierpniu na Netfliksie zadebiutował nowy serial animowany „Władcy Wszechświata: Objawienie”, będący kontynuacją kultowej kreskówki z lat 80. „He-Man i Władcy Wszechświata”. Choć nie doczekała się ona polskiego dubbingu (wciąż nie wiemy z jakiego powodu?), już we wrześniu w serwisie pojawi się kolejny tytuł z tego uniwersum, który niestety nie ma zbyt wiele do zaoferowania wymagającym widzom. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który wyjaśni wam dlaczego.

Nowy „He-Man i Władcy Wszechświata” to komputerowa animacja, której twórcą jest Robert David („Max Steel”). Przedstawi ona zupełnie nowe przygody nastoletnich bohaterów walczących z potężnym Szkieletorem. W oryginalnej obsadzie znaleźli się miedzy innymi: Yuri Lowenthal, David Kaye, Grey Griffin, Antony Del Rio i Kimberly Brooks. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Damian Kulec w roli tytułowego He-Mana, Zbigniew Konopka jako Szkieletor oraz Ewa Prus, Agnieszka Fajlhauer i Mateusz Narloch.

Książę Adam z planety Eternia odkrywa potęgę Posępnego Czerepu, dzięki której zmienia się w He-Mana, Władcę Wszechświata. Wraz z dzielną ekipą niedoświadczonych bohaterów próbują powstrzymać Szkieletora, demonicznego tyrana stojącego na czele mrocznej armii, którego celem jest podbicie Zamku Posępnego Czerepu.

„He-Man i Władcy Wszechświata” na platformie Netflix zadebiutuje 16 września!

Dodaj komentarz