Na platformie Netflix zadebiutowała dziś 4. część serialu „Zjazd rodzinny”. To amerykański sitcom, który po raz pierwszy pojawił się w ofercie platformy w 2019 roku, a do dziś doczekał się niemal 40 odcinków. Jego twórczynią jest Meg DeLoatch, a w głównych rolach powracają: Tia Mowry, Anthony Alabi, Loretta Devine, Talia Jackson, Isaiah Russell-Bailey, Cameron J. Wright oraz Jordyn Raya James. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę nowych odcinków serialu.

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było studio VSI Warsaw, dawniej znane jako M.R. Sound. Reżyserką była Małgorzata Lalowska, dialogi napisał Tomasz S. Potocki, nad realizacją dźwięku pracował Kacper Czech, a montażem zajęła się Izabela Waśkiewicz. Produkcją kierowała Aleksandra Nowosad.

Głosów postaciom użyczyli: Joanna Jeżewska (Bunia), Kamil Pruban (Moz), Marta Markowicz-Dziarkowska (Cocoa), Julia Chatys (Jade), Borys Wiciński (Mazzi), Karol Kwiatkowski (Shaka), Pola Piłat (Ami), Janusz Wituch (Dziadek) oraz Julia Łukowiak, Mateusz Kwiecień, Anna Szymańczyk, Michał Posiadło, Teresa Zdanowska, Urszula Zdanowska, Mikołaj Gajowy, Filip Rogowski, Bożena Furczyk, Piotr Bajtlik, Wojciech Rotowski i inni.

Rodzina McKellanów przeprowadza się z wielkiego Seattle do prowincjonalnej Georgii, aby zamieszkać bliżej krewnych. Początkowo muszą przyzwyczaić się do świata trzygodzinnych nabożeństw i dziwacznych fryzur. Wkrótce okazuje się jednak, że codzienne życie na Południu jest o wiele bardziej radosne, ekscytujące i pełne rodzinnego ciepła.

„Zjazd rodzinny” z nowymi odcinkami już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz