Na platformie Disney+ zadebiutował właśnie zwiastun nowego serialu, będącego kontynuacją jednego z najlepszych filmów animowanych w historii, a mianowicie „Odlotu”. „Szalone przygody Asa” przedstawią widzom pięć krótkich odcinków, w których pies As, jeden z głównych bohaterów filmu, będzie poznawał najróżniejsze dziwy naszego świata. Przypomnijmy jeszcze, że „Odlot” to jedna z najpopularniejszych animacji wytwórni Pixar i Disneya, która w kinach pokazywana była w 2009 roku. Produkcja zdobyła całą masę nagród w tym statuetkę Oscara za najlepszą animację.

Zwiastun w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. Choć w wersji oryginalnej powracają Bob Peterson jako As i Ed Asner jako Carl Fredricksen, w polskiej wersji nie było to całkowicie możliwe. W 2010 roku, kilka miesięcy po premierze filmu w polskich kinach, w wyniku tragicznego wypadku zmarł Wojciech Siemion, odtwórca roli Carla Fredriksena. Twórcy polskiej wersji „Szalonych przygód Asa” muszą więc znaleźć mu godne zastępstwo, które najwyraźniej zmaterializowało się w osobie Stanisława Brejdyganta. To jego głosem przemawia bowiem postać w opublikowanym wideo. Warto też zaznaczyć, że w roli tytułowej powraca oczywiście Cezary Pazura.

Przypomnijmy, że dubbing do „Odlotu” powstał w studio SDI Media. Jego reżyserem był Wojciech Paszkowski, dialogi napisał Jan Wecsile, a głosów bohaterom użyczyli: Wojciech Siemion (Carl Fredricksen), Ignacy Gogolewski (Charles Muntz), Kacper Cybiński (Russell), Cezary Pazura (As), Marian Opania (Beta), Jerzy Kryszak (Gamma), Artur Dziurman (Alpha) oraz Wojciech Paszkowski, Paweł Szczesny, Grzegorz Pawlak, Emilia Stachurska, Monika Węgiel-Jarocińska, Karol Wróblewski, Mieczysław Morański, Cezary Kwieciński i Zbigniew Konopka.

„Szalone przygody Asa” na platformie Disney+ zadebiutuje 1 września!

Dodaj komentarz