Pod koniec października na platformie Netflix zadebiutuje nowy miniserial animowany zatytułowany „Wojownicza księżniczka Maya”. To tak zwane przez serwis „wydarzenie” składające się z 9 części, to jest odcinków, które osadzone jest na obszarach Mezoameryki, czyli tam gdzie ludy Azteków, czy Majów. Poniżej prezentujemy zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, udostępniony w ostatnich dniach przez Netfliksa.

Twórcą serialu jest animator Jorge R. Gutiérrez, reżyser nagradzanej „Księgi życia” (wciąż bez dubbingu, niestety, a jest to film animowany), a w głównych rolach wystąpią: Zoe Saldaña („Strażnicy Galaktyki Vol. 2”), Gabriel Iglesias („Potworna robota”), Diego Luna („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”), Gael García Bernal („Coco”), Alfred Molina („Spider-Man: Bez drogi do domu”), którym towarzyszyć będą nazwiska jak Danny Trejo, Queen Latifah, Isabela Merced, czy Cheech Marin. W polskiej wersji w roli tytułowej występuje Marta Masza Wągrocka, a towarzyszą jej między innymi: Katarzyna Skolimowska, Mateusz Narloch i Łukasz Talik.

Dzielna i buntownicza księżniczka Maya dorasta w mitycznym świecie czterech królestw, w którym magia jest na porządku dziennym. Wojownicza bohaterka podejmuje się karkołomnej misji, aby wypełnić proroctwo sprzed wieków. Czy zdoła pokonać bogów i ocalić ludzkość?

„Wojownicza księżniczka Maya” na platformie Netflix zadebiutuje 22 października!

Dodaj komentarz