Już za kilka dnia na platformie Disney+ zadebiutuje nowy serial młodzieżowy „Doogie Kamealoha, lekarka”. To reboot popularnej w latach 90. produkcji medycznej „Doogie Howser, lekarz medycyny”, w którym główną rolę grał Neil Patrick Harris. Tym razem w tytułową postać wciela się Peyton Elizabeth Lee znana z filmu „Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci”. W serwisie pojawił się niedawno zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej.

Twórczynią serialu jest Kourtney Kang („Jak poznałem waszą matkę”), a poza Lee wystąpią w nim: Kathleen Rose Perkins („Drużyna”), Jason Scott Lee („Mulan”), Jeffrey Bowyer-Chapman („Co ty wiesz o swoim dziadku?”), Mapuana Makia („’Ohana: Najcenniejszy skarb”) oraz Matthew Sato i Wes Tian. W zapowiedzi polskiej wersji występują natomiast: Natalia Kujawa, Monika Kwiatkowska, Jakub Szydłowski, Michał Mikołajczak, Krzysztof Szczepaniak oraz Monika Szwajnos.

Warto zauważyć, że Natalia Kujawa dubbingowała już Peyton Elizabeth Lee we wspomnianym filmie produkcji Disney+, „Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci”. Jej zachowanie w nowym serialu jest oczywiście celowym zabiegiem. Z drugiej jednak strony Kathleen Rose Perkins, która wystąpiła w „Drużynie” była dubbingowana przez Karolinę Kalinę-Bulcewicz, natomiast w przypadku „Doogie Kamealoha, lekarka” jej głosem została Monika Kwiatkowska.

Lahela „Doogie” Kameāloha to nastoletnia geniuszka, która pomiędzy szkolnym życiem pracuje jako lekarka.

„Doogie Kamealoha, lekarka” na platformie Disney+ zadebiutuje już 8 września!

Dodaj komentarz