W sieci zadebiutował już pierwszy zwiastun filmu „Rodzina Addamsów 2”, który prezentujemy poniżej. To kontynuacja animowanego hitu wytwórni MGM z 2019 roku, która kontynuuje historię nawiedzonej i tytułowej rodziny Addamsów, obecnej w popkulturze od lat 30. ubiegłego wieku. Przez lata seria doczekała się mnóstwa adaptacji zarówno w wersji musicalowej w teatrach, seriali animowanych, jak i filmów aktorskich. Za kamerą staną reżyserzy pierwszej części, Greg Tiernan i Conrad Vernon.

W wersji oryginalnej powrócą: Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Bette Midler oraz Snoop Dogg. W polskiej wersji zapowiedzi możemy natomiast usłyszeć głosy takich aktorów jak: Jarosław Boberek, Agnieszka Grochowska, Aleksandra Kowalicka i Cezary Kwieciński w swoich rolach z pierwszej odsłony. Bardzo możliwe, że zmianie ulegnie głos Pugsleya, ze względu na podobny manewr w wersji anglojęzycznej, gdzie Finna Wolfharda zastąpi Javon 'Wanna’ Walton.

Przypomnijmy, że za opracowanie polskiego dubbingu do pierwszej części odpowiedzialne było Studio Sonica. Reżyserem był Leszek Zduń, dialogi napisał Bartek Fukiet, a głosów użyczyli: Jarosław Boberek (Gomez), Agnieszka Grochowska (Morticia), Aleksandra Kowalicka (Wednesday), Jan Cięciara (Pugsley), Cezary Kwieciński (Wujek Fester), Miriam Aleksandrowicz (Babcia Addams), Małgorzata Kożuchowska (Margaux Needler) oraz Marta Dylewska, Danuta Stenka, Waldemar Obłoza, Jolanta Wołłejko, Adam Bauman, Kamil Pruban, Mirosław Wieprzewski i inni.

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń, gdy Wednesday i Pugsley wchodzą w okres dojrzewania. By na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy, Gomez organizuje podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę. Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka obłędna przygoda.

„Rodzina Addamsów 2” na dużych ekranach zadebiutuje 22 października!

Dodaj komentarz