W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowego, 23. w kolejności filmu z serii Pokémon, który w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. „Pokémon: Sekrety dżungli” pojawi się w październiku w ofercie platformy Netflix i przedstawi zupełnie nową historię z udziałem 8. generacji kieszonkowych potworków. Film oficjalnie zadebiutował w Japonii w grudniu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz będą mogli go obejrzeć mieszkańcy pozostałych krajów.

W głównej roli w wersji polskiej występuje Hanna Kinder-Kiss jako Ash Ketchum, a w nowych rolach towarzyszyć jej będą: Borys Wiciński (Koko), Tomasz Błasiak (Zarude / Papi) oraz Karol Dziuba (Doktor Zed). Warto zauważyć, że do swoich ról najpewniej powrócą też Izabela Dąbrowska, Jarosław Budnik i Mirosław Wieprzewski jako członkowie Zespołu R oraz Jan Aleksandrowicz-Krasko w roli narratora (rolę tę przejął po zmarłym Mikołaju Klimku).

Mieszkający w Lesie Okoya, młody Koko został wychowany przez samotnego mitycznego Pokémona Zarude’a. Gdy spotyka na swojej drodze Asha i Pikachu, z pomocą których odkrywa świat ludzi, poddaje w wątpliwość swoje pochodzenie. Gdy dżungli zagraża niebezpieczeństwo, więzi między Pokémonami i ludźmi zostaną wystawione na próbę.

„Pokémon: Sekrety dżungli” na platformie Netflix zadebiutuje 8 października!

Dodaj komentarz