W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela i Sony „Spider-Man: Bez drogi do domu” w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej. To już trzecia odsłona serii, w która ma zrewolucjonizować całe kinowe uniwersum poprzez wprowadzenie konceptu multiwersum. Za kamerą powraca Jon Watts, a wraz z nim odtwórcy głównych ról: Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jon Favreau oraz Benedict Cumberbatch jako Doktor Stephen Strange.

W filmie zobaczymy także wiele poprzednich wersji postaci, w których wcielą się: Andrew Garfield jako Spider-Man oraz Jamie Foxx jako Electro z serii „Niesamowity Spider-Man”, a także Tobey Maguire jako Spider-Man, Kirsten Dunst jako Mary Jane Watson, Willem Dafoe jako Norman Osborn i Alfred Molona jako Doktor Oktopus z serii „Spider-Man” Sama Raimiego. Ze zwiastuna wiemy też, że do roli J. Jonah Jamesona powróci J.K. Simmons, a plotki mówią o występie Charliego Coxa w roli Matta Murdocka aka Daredevila z seriali Netfliksa.

W swoich rolach z poprzednich filmów w zwiastunie powracają natomiast: Jakub Gawlik jako Peter Parker, Michał Żebrowski jako Stephen Strange, Michał Piela jako Wong i Wiktoria Wolańska jako MJ. Głosem J Jonah Jamesona, po nieudanym gościnnym występie dubbingowym (Robert Czebotar) w poprzedniej części, został Piotr Bąk, wieloletni odtwórca roli w serialach animowanych, natomiast Doktor Octopus Alfreda Moliny przemawia głosem Szymona Kuśmidra. Na chwilę obecną nie wiadomo, którzy aktorzy znajdą się w finalnej wersji dubbingu.

Przypomnijmy, że dubbing do poprzedniej odsłony serii powstał w studio SDI Media. Jego reżyserem był Artur Kaczmarski, a głosów bohaterom użyczyli: Jakub Gawlik, Wiktoria Wolańska, Sebastian Perdek, Krzysztof Stelmaszyk, Anna Dereszowska, Grzegorz Małecki, Kinga Ilgner, Michał Piela, Józef Pawłowski, Weronika Humaj, Oskar Hamerski i Jakub Wieczorek.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” w kinach od 17 grudnia!

Dodaj komentarz