Z dość dużą zwłoką, ale zawsze coś! Na platformie Disney+ zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun serialu „Hawkeye” w wersji z polskim dubbingiem! To zupełnie nowa historia osadzona w 4. fazie Kinowego Uniwersum Marvela, który skupi się na tytułowym bohaterze o pseudonimie Hawkeye oraz jego nastoletniej pomocniczce, Kate Bishop. Premiera nastąpi pod koniec listopada, a wideo promocyjne możecie obejrzeć poniżej!

Twórcą serialu jest Jonathan Igla, a w głównej roli powróci Jeremy Ranner. Jego towarzyszką została natomiast Hailee Steinfeld („Bumblebee”), a w pozostałych rolach wystąpią między innymi: Vera Farmiga („Godzilla II: Król potworów”), Fra Fee („Kopciuszek”), Tony Dalton („Zadzwoń do Saula”), Zahn McClarnon („Togo”), oraz Florence Pugh jako Yelena Belova z filmu „Czarna Wdowa” oraz debiutująca głucha aktorka Alaqua Cox w roli Mai Lopez aka Echo, której solowy serial również jest właśnie przygotowywany.

W polskiej wersji zapowiedzi w roli tytułowej powraca Marcin Przybylski, a towarzyszą mu Vanessa Aleksander jako Kate Bishop oraz Sara Lewandowska jako Lily Burton. Warto przypomnieć, że dotychczas głosu Hailee Steinfeld użyczały już Weronika Humaj („Bumblebee”) oraz trochę wcześniej Joanna Kudelska („Gra Endera”). Choć Humaj ma już małą rolę w MCU, a konkretniej w filmach z serii Spider-Man, uważamy, że należy mimo wszystki poważnie rozważyć jej kandydaturę do roli Kate Bishop.

„Hawkeye” na platformie Disney+ zadebiutuje 24 listopada!

Dodaj komentarz