Na platformie Netflix zadebiutował już drugi sezon serialu animowanego „Kid Cosmic”. To stworzona przez Craiga McCrackena kreskówka, która w założeniu miała stać się „Atomówkami” dzisiejszych czasów, a za których reboot artysta również był odpowiedzialny. Nowa seria liczy 8 odcinków, a w swoich rolach w wersji oryginalnej powracają: Jack Fisher, Amanda Céline Miller, Keith Ferguson oraz Lily Rose Silver. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę naszego dubbingu.

Za opracowanie wersji polskiej odpowiedzialne było Iyuno•SDI Group. Reżyserem był Wojciech Urbański, dialogi napisała Anita Ucińska, a głosów postaciom użyczyli: Paweł Szymański (Kid), Anna Szymańczyk (Flo), Joanna Pach-Żbikowska (Jo), Wojciech Paszkowski (Papa G), Katarzyna Mogielnicka (Rosa) i Jan Aleksandrowicz-Krasko (Chuck).

W pozostałych rolach wystąpili: Hanna Kinder-Kiss (Carla, Królowa Xhan), Janusz Wituch (Carl), Paweł Szczesny (Carlos), Maksymilian Michasiów (Fry), Anna Wodzyńska (Ramona), Krzysztof Cybiński (Tuna Sandwich) oraz Zbigniew Dziduch, Zbigniew Suszyński, Piotr Tołoczko, Agnieszka Matysiak, Wojciech Żołądkowicz, Dariusz Błażejewski, Paulina Napora i Wojciech Chorąży.

Kiedy Kid natrafia na pochodzące z kosmosu kamienie mocy, jego marzenie o zostaniu bohaterem się spełniają. Wkrótce odkrywa jednak, że jego wyobrażenia o nowym życiu mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. A będzie to największa walka w jego życiu.

„Kid Cosmic” z nowymi odcinkami już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz