„Ainbo – Strażniczka Amazonii” to peruwiański film animowany, który w październiku zadebiutuje w polskich kinach. Z tej okazji prezentujemy jeszcze gorący zwiastun oraz główną obsadę polskiego dubbingu, z którymi możecie zapoznać się poniżej. Produkcja w reżyserii José Zelady i Richarda Clausa jest inspirowana legendami i folklorem amazońskich lasów deszczowych, a także uczy o ochronie środowiska naturalnego, więc jest tematem bardzo ważnym dla naszej planety.

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było Studio PRL. Głosów bohaterom użyczyli: Marek Hucz (Vaca), Jan Jurkowski (Pancho), Lila Sikorska (Ainbo), Aleksandra Kowalicka (Zumi), Tomasz Borkowski (DeWitt), Miriam Aleksandrowicz (Motello), Brygida Turowska (Chuni), Andrzej Chudy (Conibo), Michał Konarski (Huarinka), Maciej Maciejewski (Atok), Grzegorz Pawlak (Pelejo), Agnieszka Castellanos-Pawlak (Lizeni) i inni.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności.

„Ainbo – Strażniczka Amazonii” w kinach od 15 października!

Dodaj komentarz