W sieci zadebiutował już najnowszy zwiastun kolejnej animacji „Ron usterka”. To produkcja stworzona przez 20th Century Studios i wytwórnię Locksmith Animation, które obecnie należą do Disneya. Reżyserami filmu są Jean-Phillippe Vine, weteran studia Pixar pracujący m.in. przy „W głowie się nie mieści”, a także Sara Smith, współzałożycielka Locksmith Animation. „Ron usterka” to drugi film 20th Century Studios w tym roku, który w kinach obejrzymy z dubbingiem – pierwszym był natomiast „Free Guy”.

W wersji oryginalnej występują: Zach Galifianakis („Pułapka czasu”) jako Ron, Jack Dylan Grazer („Shazam!”) jako Barney oraz Olivia Coleman („The Crown”), Ed Helms („Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”), Rob Delaney („Tom i Jerry”), Kylie Cantrall („Gaby Duran: galaktyczna opiekunka”) i Ricardo Hurtado (seria „Ratownicy z Malibu”). W polskiej wersji wideo wystąpili natomiast: Jakub Strach, Waldemar Barwiński, Marcin Franc, Aleksandra Kowalicka i Małgorzata Rożniatowska. Najpewniej za opracowanie wersji polskiej odpowiedzialne będzie Studio Sonica.

Barney, społecznie wycofany gimnazjalista i Ron, jego nowy, chodzący i mówiący robot, mają zostać „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

“Ron usterka” w kinach od 22 października!

Jedna odpowiedź

  1. Czy w prawie każdym zwiastunie od ex-Foxa musi być Barwiński, choćby kompletnie nie pasował do postaci? Czy Studio Sonica nie może zaprosić na nagranie kogoś mniej osłuchanego? Mam nadzieję, że w filmie Rona zagra ktoś fajniejszy (np. Wojciech Mecwaldowski, który zresztą już grał Galifianakisa w „Pułapce czasu”).

Dodaj komentarz