Sezon halloweenowy zbliża się wielkimi krokami, a Netflix szykuje się do niego jak nikt inny. W serwisie właśnie zadebiutował zwiastun nowego horroru zatytułowanego „Ktoś jest w twoim domu” w wersji z polskim dubbingiem! To już druga (a właściwie czwarta) pozycja grozy dla nastolatków w tym roku po wakacyjnej trylogii „Ulica strachu”, która doczeka się rodzimej wersji językowej. Zapowiedź po polsku obejrzycie poniżej!

Reżyserem filmu jest Patrick Brice („Dziwak”), scenariusz napisał Henry Gayden („Shazam!”), a w głównych rolach wystąpią: Sydney Park („Mustang: Duch wolności”), Théodore Pellerin („Wymazać siebie”), Asjha Cooper („Sam i Cat”), Dale Whibley („Drużyna”), Jesse LaTourette („Wymazać siebie”), Diego Josef („List do króla”), Burkely Duffield („Warcraft: Początek”), Andrew Dunbar („Arrow”) oraz Sarah Dugdale, William MacDonald i Markian Tarasiuk. W polskiej wersji zwiastun wystąpili między innymi: Julia Łukowiak, Julia Chatys, Maksymilian Michasiów, Michał Podsiadło, Krzysztof Szczepaniak, Damian Kulec, Marta Dobecka, Karol Osentowski, czy Sebastian Cybulski.

To bardzo ciekawe, że od kilku miesięcy Netflix zaczyna przemycać polskim widzom bardziej rozrywkowe, brutalne lub wulgarne treści aktorskie z polskim dubbingiem. Czyżby włodarze platformy zrozumieli w końcu, że to najlepsza metoda opracowania filmów i warto w nią inwestować? Przypomnijmy, że w tym roku doczekaliśmy się już takich niespodzianek dubbingowych jak film science fiction „Thunder Force”, komedii „A miało być tak pięknie”, wspomnianej trylogii horrorów „Ulica strachu”, czy zapowiedzianej na listopad superprodukcji „Czerwona nota”.

Szkolni koledzy Makani Young zaczynają być prześladowani przez mordercę, który chce wyjawić ich najskrytsze sekrety, a ponadto terroryzuje swoje ofiary, nosząc maskę do złudzenia przypominającą ich własną twarz. Mająca za sobą tajemniczą przeszłość Makani oraz jej przyjaciele muszą odkryć tożsamość zabójcy, zanim sami staną się ofiarami.

„Ktoś jest w twoim domu” na platformie Netflix już od 6 października!

Jedna odpowiedź

  1. Kolejny film, w którym średnia aktorów dubbingujących nastolatki wyniesie około 30+. Niech Pan/-i reżyser wreszcie postawi na kogoś młodszego z AT/AST, bo obawiam się że dubbing do horroru „16+” wyjdzie ostatecznie gorzej niż włosko-argentyńskie młodzieżówki Disneya.

Dodaj komentarz