W październiku na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu dla dzieci „Klub Opiekunek”. To kolejne podejście do serii bestsellerowych powieści autorstwa Ann M. Martin wydawanych w latach 1986-1999, ale tym razem dostępne także z polskim dubbingiem. Za sterami produkcji ponownie stanie Rachel Shukert, a w obsadzie powrócą: Sophie Grace, Malia Baker, Shay Rudolph i Momona Tamada, natomiast Kyndra Sanchez zastąpi w roli Xochitl Gomez, która była niedostępna ze względu na zdjęcia do filmu „Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”.

Drugi sezon liczyć będzie 8 odcinków, a poniżej prezentujemy jego zwiastun w wersji z polskim dubbingiem. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialne było studio VSI. Reżyserką była Małgorzata Lalowska, dialogi napisał Dariusz Kosmowski, a w głównych rolach wystąpiły: Magdalena Herman-Urbańska, Maja Kwiatkowska, Zuzanna Jaźwińska, Barbara Garstka i Emilia Walus.

Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

„Klub Opiekunek” z nowymi odcinkami wejdzie na platformę Netflix już 11 października!

Dodaj komentarz