W październiku na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial animowany dla dzieci zatytułowany „Strasznie mroczne historie”. To 10-odcinkowa pozycja przygotowana oczywiście z myślą o nadchodzącym Halloween, osadzona w magicznym świecie znanym z klasycznych baśni braci Grimm i bazująca na serii bestsellerowych powieści autorstwa Adama Gidwitza. Za animację odpowiedzialne jest Jam Filled Entertainment („Denny obóz”, „Wielkodomscy”), a poniżej prezentujemy jej zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem.

W wersji oryginalnej głosów głównym bohaterom użyczą Andre Robinson („Harmidom”) i Raini Rodriguez („Austin i Ally”) oraz Scott Adsit („Wielka szóstka”), Ron Funches („Jedyny i niepowtarzalny Ivan”), Erica Rhodes (F.Y.D.), Tom Hollander („Muppety: Poza prawem”, seria Piraci z Karaibów), Missi Pyle („Jumanji: Przygoda w dżungli”), Nicole Byer („Vivo”), czy wokalista zespołu Queen Adam Lambert.

W polskiej wersji zapowiedzi wystąpili natomiast: Paweł Szymański i Katarzyna Mogielnicka jako Jaś i Małgosia, a także Wojciech Machnicki, Magdalena Herman-Urbańska, Marcin Mroziński, Anna Sroka-Hryń, Wojciech Chorąży, Jakub Szydłowski, Julia Kołakowska-Bytner, Wojciech Paszkowski, czy Anna Wodzyńska. Aktorów usłyszymy najpewniej także w finalnej wersji dubbingu.

„Strasznie mroczne historie” na platformie Netflix zadebiutują 8 października!

Dodaj komentarz