Jeszcze się dobrze Halloween nie zaczęło, a na tapet powoli wchodzą już produkcje świąteczne. Wczorajszego popołudnia w sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź nowego familijnego filmu Netfliksa „Chłopiec zwany Gwiazdką”, który prezentujemy poniżej w wersji z polskim dubbingiem. To brytyjska produkcja, której reżyserem jest Gil Kenan („Straszny dom”), a do której scenariusz stworzono w oparciu o powieść autorstwa Matta Haiga.

W roli tytułowej występuje Henry Lawfull, a towarzyszą mu Zoe Colletti („Annie”), Maggie Smith (seria Harry Potter), Jim Broadbent („Paddington 2”), Sally Hawkins („Godzilla 2: Król potworów”), Michiel Huisman („Gra o tron”), Toby Jones („Jurassic World: Upadłe królestwo”), Rune Temte („Kapitan Marvel”), Kristen Wiig („Wonder Woman 1984”), Stephen Merchant („Logan”) oraz Joel Fry („Cruella”).

Oryginalna obsada składa się więc z bardzo znanych brytyjskich nazwisk, co warto byłoby mieć na uwadze podczas tworzenia polskiego dubbingu do filmu. Na chwile obecną wiemy tylko, że w poniższym zwiastunie prowadzona jest narracja wspomnianej Maggie Smith, natomiast jej polskim odpowiednikiem została Elżbieta Gaertner. Przypomnijmy również, że niemal cała główna obsada filmu była już wcześniej dubbingowana w naszym języku (czas nawet po kilka razy).

Chłopiec o imieniu Nikolas wyrusza na zaśnieżoną Północ, aby odnaleźć swojego ojca, który szuka legendarnej wioski elfów. Towarzyszą mu uparty renifer i udomowiona myszka. W tej magicznej, zabawnej i wzruszającej opowieści, która dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, Nikolas znajduje swoje przeznaczenie.

„Chłopiec zwany Gwiazdką” na platformie Netflix zadebiutuje 24 listopada!

Dodaj komentarz