Za niespełna dwa tygodnie na platformie Netflix zadebiutuje (kolejny już w tym roku!) nowy horror zatytułowany „Ktoś jest w twoim domu” w polskiej wersji językowej. W serwisie pojawił się właśnie drugi zwiastun produkcji z dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej. Reżyserem filmu jest Patrick Brice („Dziwak”), a scenariusz napisał Henry Gayden („Shazam!”).

W głównych rolach występują: Sydney Park („Mustang: Duch wolności”), Théodore Pellerin („Wymazać siebie”), Asjha Cooper („Sam i Cat”), Dale Whibley („Drużyna”), Jesse LaTourette („Wymazać siebie”), Diego Josef („List do króla”), Burkely Duffield („Warcraft: Początek”), Andrew Dunbar („Arrow”) oraz Sarah Dugdale, William MacDonald i Markian Tarasiuk. W polskiej wersji głosów użyczają natomiast: Krzysztof Szczepaniak, Michał Podsiadło, Julia Chatys, Julia Łukowiak, Karol Osentowski, Maksymilian Michasiów, Sebastian Cybulski, Marta Dobecka i Hanna Kinder-Kiss.

Trzeba powiedzieć, że choć nie jest to zawrotna ilość halloweenowych treści, to w tym roku nie zostaliśmy pozostawieni z kompletnie niczym (bo oczywiście dziecięce kreskówki do naszego rozliczenia nie wchodzą). Przypomnijmy, że w wakacje na platformie pojawiła się też trylogia horrorów „Ulica strachu”, którą polecamy nadrobić w nadchodzących tygodniach.

Szkolni koledzy Makani Young zaczynają być prześladowani przez mordercę, który chce wyjawić ich najskrytsze sekrety, a ponadto terroryzuje swoje ofiary, nosząc maskę do złudzenia przypominającą ich własną twarz. Mająca za sobą tajemniczą przeszłość Makani oraz jej przyjaciele muszą odkryć tożsamość zabójcy, zanim sami staną się ofiarami.

„Ktoś jest w twoim domu” na platformie Netflix już od 6 października!

Dodaj komentarz