„Dzikie przygody wśród zwierząt” to nowy komediowy serial animowany dla dorosłych o życiu w dziczy, który pokaże nam cuda natury bardziej dogłębnie, niż powinniśmy. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix już w październiku, a już teraz możecie zapoznać się z polskim zwiastun udostępnionym w serwisie. Twórcami serii są Bradley Trevor Greive („Gdzie jest Nemo?”) i Mark Gravas („Kacper: Szkoła postrachu”).

W wersji oryginalnej w głównych rolach wystąpią: twórca Bradley Trevor Greive jako Bradley Trevor Greive, Danice Cabanela („Potrójne zagrożenie”) jako Bonnie oraz Josh Zuckerman („Po prostu Kucek”) jako Dietrich. W polskiej wersji zwiastuna w głównej roli wystąpił natomiast Wojciech Żołądkowicz i najpewniej usłyszymy go także we wszystkich dwunastu odcinkach serialu. Pozostała część obsady poznamy w dniu premiery na Netfliksie.

Bradley Trevor Greive, pozornie niezniszczalny ekspert do spraw dzikiej przyrody, który podróżuje po świecie, badając i ratując zwierzęta. W wyprawach towarzyszy mu jego nieustraszona młodsza asystentka i ulubiona siostrzenica Bonnie oraz jego absolutnie-wszystkim-przerażony starszy asystent Dietrich.

„Dzikie przygody wśród zwierząt” na platformie Netflix zadebiutuje 22 października!

Dodaj komentarz