W październiku na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial animowany dla dorosłych zatytułowany „Korporacja Konspiracja”. Z okazji TUDUM, czyli pierwszego wydarzenia serwisu z ogłoszeniem nadchodzących nowości, już w ubiegły weekend zaprezentowano widzom zwiastun nadchodzącej kreskówki, który w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. Netflix zamówił aż 20 odcinków serialu, które wejdą w skład jego pierwszego sezonu.

Za sterami zasiadła Shion Takeuchi, dotychczas scenarzystka takich produkcji jak „Wodogrzmoty Małe”, czy „Zwyczajny serial”, natomiast producentem jest twórca wspomnianych „Wodogrzmotów Małych”, czyli Alex Hirsch. W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią: Lizzy Caplan, Christian Slater („Będziemy bohaterami”), Clark Duke („Krudowie 2: Nowa era”), Andy Daly („Big Mouth”), czy Bobby Lee („Smok życzeń”), natomiast w zwiastunie z polskim dubbingiem usłyszeć możemy takich aktorów jak: Joanna Pach-Żbikowska, Zbigniew Suszyński, Andrzej Chudy, czy Janusz Zadura.

Antyspołeczna geniuszka technologii Reagan Ridley pracuje w Deep State, gdzie teorie spiskowe są uznawane za fakty, a utrzymanie ich w tajemnicy to praca na pełen etat. Dziewczyna uważa, że jeśli zdoła poradzić sobie ze swoim oderwaniem od rzeczywistości, odmieni życie swoje i innych.

„Korporacja Konspiracja” na platformie Netflix zadebiutuje 22 października!

Dodaj komentarz