Wczorajszego popołudnia w sieci zadebiutował drugi zwiastun nowej muzycznej produkcji Disneya „Nasze magiczne Encanto”. Animacja zadebiutuje w kinach w listopadzie jako 60. film wyprodukowany przez Walt Disney Animation. Tym razem twórcy postanowili zabrać widzów na wyprawę do miejsca inspirowanego Kolumbią. Reżyserami produkcji są Byron Howard i Jared Bush („Zwierzogród”), a teksty piosenek napisał Lin-Manuel Miranda („Vaiana: Skarb oceanu”, „Mary Poppins powraca”).

W wersji oryginalnej wystąpią: Stephanie Beatriz („LEGO przygoda 2”), John Leguizamo (seria Epoka lodowcowa), María Cecilia Botero, Diane Guerrero („Elena z Avaloru”), Jessica Darrow, Mauro Castillo Ravi Cabot-Conyers oraz piosenkarka Adassa. W polskim zwiastunie głosów postaciom użyczyli natomiast: Małgorzata Rożniatowska, Cezary Pazura, Antoni Scardina, czy Wojciech Paszkowski. Zwiastun z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej.

Warto zwrócić uwagę, że krótki fragment, w którym przemówił Cezary Pazura jest w rzeczywistości bardzo ważnym zachowaniem głosu. Oryginalny aktor, John Leguizamo, jest najbardziej znany z roli leniwca Sida w serii Epoka lodowcowa, a jak powszechnie wiadomo bohater mówił w naszym kraju właśnie głosem Pazury. Jego powrót w zwiastunie może oznaczać, że usłyszymy go także w finalnej polskiej obsadzie filmu.

Pełen magii dom rodziny Madrigal znajduje się w tętniącym życiem, urokliwym Encanto ukrytym w górach Kolumbii. Poza Mirabel każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania. Dopiero gdy magia otaczająca Encanto wpada w poważne kłopoty, dziewczyna odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba, jest ostatnią nadzieją rodziny.

„Nasze magiczne Encanto” w kinach od 26 listopada!

Dodaj komentarz