Na początku października na platformie Disney+ zadebiutowała przygotowana specjalnie na okoliczność Halloween krótkometrażówka LEGO ze świata Gwiezdnych wojen, która z oczywistych względów nie pojawiła się po polsku. Nie wszystko jednak stracone, bo wciąż istnieje szansa, że „LEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historie” zdąży pojawić się w wersji z polskim dubbingiem jeszcze przed samym świętem zmarłych. Wczoraj po południu w serwisie udostępniony został zwiastun w rodzimej wersji językowej, który prezentujemy poniżej.

W polskiej wersji zwiastuna wystąpili między innymi: Waldemar Barwiński jako Poe Dameron, Robert Jarociński jako Darth Vader, Michał Podsiadło jako Luke Skywalker, Wojciech Paszkowski jako Darth Sidous, Modest Ruciński jako Vaneé, Anna Sztejner jako Matka Talzin, czy Karol Wróblewski jako Graballa The Hutt. Warto przypomnieć, że choć nie wszystkie głosy pochodzą z filmów, wiele z nich zostało wprowadzonych na potrzeby seriali animowanych, w tym także LEGO. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy krótkometrażówka pojawi się w serwisie z polskim dubbingiem, jednak należy spodziewać się jej w każdej chwili.

Po rozbiciu się na planecie Mustafar, Poe Dameron i BB-8 udają się do Zamku Vadera – pierwszego ośrodka all inclusive inspirowany misją Sithów. Tam właśnie Vaneé, sługa Dartha Vadera, raczy swoich gości opowieściami o początkach najbardziej zasłużonych w szeregach Imperium jak Kylo Ren, Darth Maul, czy Generał Grievous.

„LEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historie” wkrótce na platformie Disney+!

Dodaj komentarz