Na początku listopada na platformie Netflix zadebiutuje nowy film familijny „Rodzina Clausów”, przygotowany z myślą o świętach Bożego Narodzenia. To belgijsko-holenderska produkcja, której oficjalna premiera miała miejsce już w ubiegłym roku. Co ciekawe, polski dubbing do filmu był dostępny już w styczniu tego roku, jednak nie dla widzów w naszym kraju. Dodatkowo już w tym roku zadebiutuje druga część filmu, ale polska data jego premiery nie jest jeszcze znana. Reżyserem „Rodziny Clausów” jest Matthias Temmermans, który wraz z Rubenem Vandenborrem napisał do niej scenariusz, a w głównych rolach występują: Jan Decleir, Mo Bakker, czy Stefaan Degand. Poniżej prezentujemy zwiastun oraz pełną obsadę rodzimej wersji językowej!

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było studio Hiventy. Reżyserem był Maciej Kowalski, dialogi napisała Natalia Gawrońska, a nad ich montażem i zgraniem pracował Mateusz Klimczewski. Produkcją kierowała Magdalena Muszyńska

Głosów postaciom użyczyli: Tymon Krylik (Jules Claus), Tomasz Grochoczyński (Noel Claus), Paulina Raczyło (Suzanne), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Gunna), Agnieszka Kunikowska (Essa), Katarzyna Wincza (Norah), Hanna Chojnacka-Gościniak (Babcia), Weronika Łukaszewska (Ikka), Magda Kusa (Ella), Agnieszka Fajlhauer (Joan), Tomasz Traczyński (Holger), Maciej Maciejewski (Farid), Joanna Borer-Dzięgiel (Hatty), Tomasz Błasiak (Steph), Albert Osik (Papa Claus) oraz Maciej Jabłoński, Joanna Kudelska, Szymon Mysłakowski, Michał Podsiadło, Julian Skarżyński, Dominika Szarwacki, Katarzyna Traczyńska i Krzysztof Tymiński.

Jules Claus nie lubi Bożego Narodzenia. Od śmierci ojca w zeszłym roku nie chce mieć nic wspólnego ze świętami. Pewnego dnia znajduje magiczną śnieżną kulę, która zabiera go w najodleglejsze zakątki świata. Tam odkrywa coś niesamowitego: jego dziadek jest prawdziwym Świętym Mikołajem!

„Rodzina Clausów” na platformie Netflix już 1 listopada!

Dodaj komentarz