W listopadzie na platformie Netflix zadebiutuje nowy sezon jednej z najpopularniejszych obecnie kreskówek dla dorosłych, „Big Mouth”. W serwisie pojawił się już zwiastun 5. serii, który w wersji z dubbingiem prezentujemy poniżej. Przypomnijmy, że za sterami produkcji siedzą Andrew Goldberg i Nick Kroll, natomiast poza Krollem, w głównych rolach występują także John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Ayo Edibiri, czy Maya Rudolph.

W polskiej wersji najpewniej usłyszymy znane nam już głosy wszystkich głównych bohaterów. Powrócą więc: Otar Saralidze, Mateusz Damięcki, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Sebastian Perdek, Józef Pawłowski, Sławomir Pacek oraz Robert Jarociński, Olga Omeljaniec i Delfina Wilkońska. Przypomnijmy również, że w produkcji jest kolejny, szósty już sezon oraz spin-off zatytułowany „Human Resources”, który opowie o firmie, z której pochodzą serialowe potwory hormony.

Nicka Birch i Andrew Glouberman to dwóch nastoletnich przyjaciół, którzy wkraczają w okres dojrzewania. Zmagają się z zupełnie nowymi doświadczeniami i uczuciami, a w ich wędrówce towarzyszą im przepełnione seksualnym napięciem hormonalne potwory: Maurice, Connie oraz Mona.

„Big Mouth” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 5 listopada!

Dodaj komentarz