Jeśli Netflix robi coś dobrze – i nie mówimy o jednorazowych wyskokach jak tegoroczne horrory czy zbliżająca się premiera „Czerwona noty” – to są to animacje dla dorosłych, z których zdecydowana większość otrzymuje obecnie polski dubbing. „Psy w kosmosie” to najnowsza produkcja, która na platformie zadebiutuje za niespełna miesiąc. Twórcą tego animowanego komediowego serialu jest Jeremiah Cortez, dla którego jest to pierwsze zetknięcie z jakąkolwiek produkcją.

Serial został wyprodukowany we współpracy z wytwórnią Atomic Cartoons („Transformers: Rescue Bots”, „Atomowa Betty”), a w głównych rolach wystąpią: Haley Joel Osment („Szósty zmysł”), Sarah Chalke („Rick i Morty”), Kimiko Glenn („Świat centaurów”), czy Chris Parnell („Rick i Morty”). W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Monika Pikuła, Anna Ułas, Miłogost Reczek, czy Cezary Kwieciński.

W niedalekiej przyszłości naukowcy wysyłają flotę genetycznie zmodyfikowanych psów na poszukiwanie nowej planety, na której mogliby się osiedlić Ziemianie. To kosmiczna zabawa w aportowanie, bo czworonogi muszą znaleźć miejsce, które uratuje ludzkość i — co ważniejsze — pozwoli im wrócić do najbliższych.

„Psy w kosmosie” na platformie Netflix zadebiutują 18 listopada!

Dodaj komentarz