2021 to z pewnością jeden z najlepszych pod kątem polskiego dubbingu – doczekaliśmy się dotychczas kilku filmów dla dorosłych, w tym aż 4 horrorów. Za niespełna dwa tygodnie w serwisie zadebiutuje także film „Czerwona nota”, jedna z najdroższych dotychczas produkcji Netfliksa, w której w głównych rolach wystąpią Dwayne Johnson („Jumanji: Następny poziom”, „Wyprawa do dżungli”), Ryan Reynolds („Deadpool 2”, „Pokemon: Detektyw Pikachu”) oraz Gal Gadot („Wonder Woman 1984”).

„Czerwona nota” to komedia akcji dla dorosłych, której najnowszy zwiastun z dubbingiem możecie obejrzeć poniżej. Przypomnijmy, że jego reżyserem i scenarzystą jest Rawson Marshall Thurber („Drapacz chmur”). Po raz kolejny głosów bohaterom użyczają również: Szymon Kuśmider jako John Hartley (Dwayne Johnson), Waldemar Barwiński jako Nolan Booth (Ryan Reynolds) oraz Aleksandra Nowicka jako Laufer (Gal Gadot). Należy więc założyć, że aktorów usłyszymy w ostateczne wersji dubbingu.

Publikacja czerwonej noty przez Interpol ma stanowić globalne wezwanie do schwytania najbardziej poszukiwanych jednostek na całym świecie. Jeden napad zmusza jednak do współpracy agenta FBI oraz dwoje rywalizujących ze sobą przestępców.

„Czerwona nota” na platformie Netflix zadebiutuje 12 listopada!

Dodaj komentarz