Niemal rok minął od ogłoszenia przez Disneya prac nad filmem „Buzz Astral”. Choć na pierwszy rzut oka brzmi jak kolejny film z serii Toy Story – nic bardziej mylnego. Fabuła animacji skupi się na astronaucie, na bazie którego powstała zabawka Buzza Astrala, która poznaliśmy we wspomnianej, kultowej serii Pixara. Za kamerą stanął Angus MacLane, długoletni pracownik studia, pracujący wcześniej przy takich tytułach jak „Gdzie jest Dory”, czy „Toy Story 3”. Nowy film zadebiutuje w kinach w czerwcu przyszłego roku, a już dziś możecie obejrzeć pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem!

W wersji oryginalnej nie powraca jednak Tim Allen, który użyczał swojego głosu postaci zabawki Buzza Astrala przez te wszystkie lata. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tej roli wystąpi Chris Evans, znany nam obecnie najbardziej z roli Kapitana Ameryki w Kinowym Uniwersum Marvela, a co za tym idzie w polskiej wersji spodziewać by się można było Pawła Ciołkosza, czyli jego dotychczasowego odpowiednika.

Trudno jednak rozpoznać kto użycza głosu Buzzowi Astralowi w polskiej wersji zapowiedzi, ponieważ wygłasza on jedynie krótkie „i” na samym jej końcu. Może to być oczywiście Łukasz Nowicki, ale mało prawdopodobne, że studio ściągałoby aktora jedynie na ten krótki dialog. Jako że jest to jedynie pierwszy zwiastun, a do premiery pozostało sporo czasu, nie należy się jeszcze sugerować obecnym castingiem.

„Buzz Astral” w kinach od 17 czerwca 2022 roku!

Dodaj komentarz