Multiwersum to nie tylko domena komiksów. Dowie się o tym każdy, kto wybierze się w nową podróż z Johnnym Testem w specjalnym, interaktywnym odcinku zatytułowanym „Johnny Test: Misja Klops”. Popularny serial animowany powrócił w wakacje z kolejnymi odcinkami, wznowiony przez platformę Netflix po tym, jak w 2014 roku jego produkcję zakończyła wytwórnia Warner Bros. Animation. Zwiastun epizodu możecie obejrzeć poniżej!

W odświeżonej serii do swoich ról powróciła praktycznie cała obsada polskiego dubbingu, natomiast nowe odcinki reżyserowała Agata Gawrońska-Bauman w Iyuno Media Group. W głównych rolach ponownie występują: Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Johnny), Wojciech Paszkowski (Dukey), Joanna Węgrzynowska (Susan & Mary), Tomasz Kozłowicz (Bling-Bling Boy), Izabela Dąbrowska (Mama Johnny’ego) oraz Jakub Szydłowski (Tata Johnny’ego).

Perypetie nieustraszonego 11-latka Johnny’ego, genetycznie udoskonalonego superpsa Duke’a oraz 13-letnich sióstr chłopca – Susan i Mary – naukowych geniuszy. Dwie zdolne nastolatki wymyślają niezwykłe gadżety, a we wszystkich eksperymentach siostrom pomaga Johnny, który jest ich królikiem doświadczalnym. Chłopak musi mieć do nich dużo zaufania…

„Johnny Test: Misja Klops” na platformie Netflix od 16 listopada!

Dodaj komentarz