Na platformie Netflix zadebiutował już drugi zwiastun filmu familijnego „Chłopiec zwany Gwiazdką”. To brytyjska produkcja w reżyserii Gilla Kenana („Straszny dom”) stworzona w oparciu o powieść autorstwa Matta Haiga. Film pojawi się w ofercie platformy jeszcze w listopadzie, a w głównych rolach wystąpi w nim plejada brytyjskich aktorów: Maggie Smith (seria Harry Potter), Jim Broadbent („Paddington 2”), Sally Hawkins („Godzilla 2: Król potworów”), Michiel Huisman („Gra o tron”), Toby Jones („Jurassic World: Upadłe królestwo”), Rune Temte („Kapitan Marvel”), Kristen Wiig („Wonder Woman 1984”), Stephen Merchant („Logan”), Joel Fry („Cruella”), Zoe Colletti („Annie”) oraz Henry Lawfull w roli głównej.

Zwiastun w wersji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej. Choć większość oryginalnej obsady była już wielokrotnie dubbingowana, polska wersja filmu „Chłopiec zwany Gwiazdką” najwyraźniej skorzysta z nowych głosów. W obsadzie zwiastuna występują bowiem: Elżbieta Gaertner (Maggie Smith), Stanisław Biczysko (Jim Broadbent), Anna Gajewska (Sally Hawkins) oraz Piotr Bajor (Toby Jones) – ten ostatni użyczył głosu oryginalnemu aktorowi już kilka razy. Pełną polską obsadę poznamy w dniu premiery.

Chłopiec o imieniu Nikolas wyrusza na zaśnieżoną Północ, aby odnaleźć swojego ojca, który szuka legendarnej wioski elfów. Towarzyszą mu uparty renifer i udomowiona myszka. W tej magicznej, zabawnej i wzruszającej opowieści, która dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych, Nikolas znajduje swoje przeznaczenie.

„Chłopiec zwany Gwiazdką” na platformie Netflix zadebiutuje 24 listopada!

Dodaj komentarz