Netflix udostępnił właśnie zwiastun drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” również z polskim dubbingiem. Produkcja jest jedną z większych, które platforma posiada obecnie w swojej ofercie i z pewnością jedną z niewielu tak dorosłych, które otrzymały dotychczas profesjonalną polską ścieżkę językową. Serial bazuje na prozie Andrzeja Sapkowskiego, a za jego sterami stoją między innymi Lauren S. Hissrich oraz Tomasz Bagiński.

Przypomnijmy, że Vesemir, czyli mentor Geralta, będzie jedną z ważniejszych postaci tego sezonu, a jego genezę poznaliśmy w filmie anime „Wiedźmin: Zmora wilka”, który zadebiutował w sierpniu tego roku. W przygotowaniu jest także serial „The Witcher: Blood Origin”, który opowie historie dziejącą się tysiąc lat przed akcją „Wiedźmina”. Zwiastun drugiego sezonu produkcji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej.

Nowa seria pojawi się na platformie na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia i liczyć będzie 8 odcinków. W oryginalnej obsadzie powracają Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra i Joey Batey, a w nowych rolach towarzyszyć im będą: Kim Bodnia jako Vesemir, Paul Bullion jako Lambert oraz Yasen Atour, Agnes Bjorn, Aisha Fabienne Ross, czy Mecia Simson.

W swoich rolach w polskim zwiastunie powracają: Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii, Justyna Kowalska jako Yennefer, Natalia Smagacka jako Ciri, Marcin Franc jako Jaskier oraz Anna Szymańczyk jako Fringilla Vigo. W nowych rolach w zwiastunie występują natomiast Anna Ułas jako czarodziejka Nenneke (Adjoa Andoh) oraz Mateusz Łasowski jako Nivellen (Kristofer Hivju).

Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, spotyka na swojej drodze potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

„Wiedźmin” z drugim sezonem powróci 17 grudnia!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz