W sieci pojawił się już drugi zwiastun muzycznej animacji wytwórni Illumination, „Sing 2”. To kontynuacja hitu z 2016 roku w reżyserii Garth Jennings, który przyciągnął do kin tłumy widzów. W wersji oryginalnej powracają: Matthew McConaughey, Taron Egerton, Tori Kelly, Reese Witherspoon, Nick Kroll, Scarlett Johansson, a dołączą do nich Bobby Cannavale („Jumanji: Przygoda w dżungli”), Eric André („Mitchellowie kontra maszyny”), Letitia Wright („Czarna Pantera”) oraz wokaliści jako Pharrell Williams, Bono, czy Halsey. Jennings ponownie stanie za kamerą.

W polskiej wersji zwiastuna występują natomiast: Modest Ruciński jako Booster Moon, Małgorzata Socha jako Rosita, a Jacek Kopczyński wciela się w nowego, małpiego (anty)bohatera. Wiemy także, że w czeskiej wersji językowej wystąpi Ewa Farna, dlatego najprawdopodobniej usłyszymy ją również w naszym dubbingu. Na razie jednak w bardzo muzycznej zapowiedzi usłyszeć mogliśmy jedynie oryginalną odtwórczynię roli, jako że piosenki w serii „Sing” nie są dubbingowane.

Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do „Sing” odpowiadało Start International Polska, a jego reżyserem i dialogistą był Bartosz Wierzbięta. W głównej obsadzie znaleźli się natomiast: Marcin Dorociński (Booster Moon), Ewa Farna (Ash), Małgorzata Socha (Rosita), Katarzyna Sawczuk (Meena), Adam Zdrójkowski (Johnny), Krzysztof „Jankes” Jankowski (Mike), Jarosław Boberek (Gunter), Anna Apostolakis (Panna Crowly) i Małgorzata Walewska (Nana Noodleman).

Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. To jednak duże wyzwanie, bo po śmierci swojej żony lew zniknął z życia publicznego.

„Sing 2” zadebiutuje w kinach 7 stycznia 2022 roku!

Dodaj komentarz