W sieci zadebiutował właśnie najnowszy zwiastun kolejnej animacji wytwórni Pixar zatytułowanej „To nie wypadna” w wersji z polskim dubbingiem. Reżyserką filmu jest Domee Shi („W głowie się nie mieści”, „Toy Story 4”), a w wersji oryginalnej w głównych rolach wystąpią Rosalie Chaing i Sandra Oh („Raya i ostatni smok”). Produkcja będzie również pierwszą, w której w oryginalnej obsadzie znajdzie się transpłciowa aktorka, czyniąc kolejny duży krok w historii kina animowanego.

Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej. W jego polskiej wersji występują między innymi Katarzyna Herman, którą mogliśmy już usłyszeć w tej roli przy okazji pierwszej zapowiedzi, a użycza ona głosu matce głównej bohaterki. Głosem Mei Lee z kolei jest Zofia Nowosielska, choć w poprzednim wideo była nią Antonina Krylik. Może to oznaczać, że ostateczna obsada filmu nie została jeszcze wybrana.

Mei Lee jest pewną siebie zwariowaną trzynastolatką, która z jednej strony stara się być dobrą córką, ale z drugiej wkracza właśnie w okres dojrzewania. Gdyby jeszcze zmian w jej otoczeniu było za mało, za każdym razem gdy się podekscytuje (a nastolatkom zdarza się to praktycznie ZAWSZE), zamienia się w gigantyczną, czerwoną pandę!

„To nie wypanda” w kinach zadebiutuje 11 marca 2022 roku!

Dodaj komentarz