Za równo miesiąc w kinach pojawi się kolejna część z serii o Miśku z Nowego Jorku. „Misiek: Ekipa na wakacjach” to produkcja animowana od twórców Toy Story i Jak wytresować smoka, której zwiastun pojawił się właśnie w sieci, a obejrzeć możecie go poniżej. Wielu widzów nie zdziwi zapewne fakt, że tytułowy Misiek doczekał się w nim nowego głosu – w poprzednich filmach byli nim Grzegorz Kwiecień i Piotr Adamczyk. Poniżej prezentujemy twórców i pełna obsadę nowej części.

Za opracowanie polskiego dubbingu do filmu odpowiedzialne było Studio PRL. Reżyserem był Maciej Kosmala, dialogi napisał Piotr Cieński, za nagraniem i montaż dialogów odpowiedzialny był Dawid Pietruszka, który wraz z Antonem Borowym dokonał również zgrania filmu. Produkcją kierowała Agata Bornus.

Głosów postaciom użyczyli: Konrad Darocha (Misiek), Wojciech Machnicki (Sokrates), Julia Kołakowska-Bytner (Elisabeth), Maciej Kosmala (Tiny), Małgorzata Gradkowska (Maria), Antoni Scardina (Junior), Paweł Szymański (Chase), Patryk Siemek (Pete), Tomasz Błasiak (Jim), Waldemar Barwiński (Rick), Jarosław Domin (Fong), Grzegorz Pawlak (Fu) oraz Diana Zamojska, Weronika Łukaszewska, Klementyna Umer, Edyta Torhan, Ignacy Martusewicz, Paweł Szczesny, Maciej Więckowski, Jacek Pluta i inni.

Zmęczony obowiązkami króla polarnego Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę, bez której ten nie może sprawować rządów. Pod pozorem wakacji Misiek wraz z rodziną i najwierniejszymi przyjaciółmi wybiera się do Azji, by odzyskać symbol swojej władzy.

„Misiek: Ekipa na wakacjach” w kinach od 17 grudnia!

Dodaj komentarz