W styczniu do polskich kin trafi „Morbius”, czyli kolejny film bazujący na komiksach Marvela tworzony przez wytwórnię Sony. Tytułowy Morbius to oczywiście antybohater, taki jak Venom, jeden z wrogów Spider-Mana i najwyraźniej także kolejny „wielki gracz” w budowaniu odrębnego uniwersum opartego na komiksach Spider-Mana. Choć oficjalnie nie wiadomo w jakim uniwersum rozgrywa się akcja owego filmu, w zwiastunach pojawiają się wzmianki o wspomnianym Venomie, czy złoczyńca Adrian Toomes (Michael Keaton) pochodzący z Kinowego Uniwersum Marvela, dlatego po raz kolejny twórcy muszą mieć się na baczności dobierając polskich aktorów.

Reżyserem produkcji jest Daniel Espinosa, a w głównych rolach zobaczymy takich aktorów jak: Jared Leto („Legion samobójców”), Adria Arjona („Pacific Rim: Rebelia”), Jared Harris („Sherlock Holmes: Gra cieni”), Matt Smith („Doktor Who”, „The Crown”), Tyrese Gibson (seria Szybcy i wścielki), czy Michael Keaton („Spider-Man: Homecoming”). Choć polski zwiastun nie ujrzał jeszcze światła dziennego, to tropem filmu „Venom 2: Carnage” możliwe że wyparzymy go już w kinach. Póki co zapraszamy na nasz PRZEGLĄD GŁOSÓW do filmu „Morbius”.

Dubbing do „Morbiusa” to pewniak – nie ma wątpliwości. Pytanie tylko kto będzie za niego odpowiedzialny? Przypomnijmy, że ostatni film z serii o Spider-Manie reżyserował Artur Kaczmarski, natomiast premierę zeszłego miesiąca dla dystrybutora, „Venom 2: Carnage” reżyserował Szymon Waćkowski. Bardzo możliwe, że to właśnie jeden z tych dwóch panów weźmie się za „Morbiusa”. Należy wciąż pamiętać, że film może mieć bardzo głębokie powiązania z Kinowym Uniwersum Marvela, dlatego duble obsadowe w dubbingu nie będą przyjmowane zbyt entuzjastycznie.

„Morbius” w kinach od 28 stycznia!

Dodaj komentarz