W weekend Internet zadrżał, gdy Sony Pictures opublikowało pierwszą zapowiedź jednej z najbardziej oczekiwanych animacji przyszłego roku, kontynuacji oscarowego hitu „Spider-Man: Uniwersum”. Wraz ze zwiastunem ujawniony został także tytuł filmu, czyli „Spider-Man: Across the Spider-Verse” i ku naszemu rozczarowaniu – jest to także oficjalny tytuł podany w zwiastunie… Tak, UIP jest fatalne jeśli chodzi o polskie tytuły, o czym przekonaliśmy się już przy całej serii o Minionkach. Film podzielony będzie na dwie części, z czego druga planowana jest na 2023 rok.

Zwiastun z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej! Choć szczegóły fabularne nie są wciąż znane, a samo wideo prezentuje głównie uwielbianą przez fanów stronę wizualną, wiemy że do głównych ról powrócą Shameik Moore jako Miles Morales, jako Hailee Steinfeld Gwen Stacey, Jake Johnson jako Peter B. Parker oraz Oscar Isaac jako Miguel O’Hara, czyli Spider-Man 2099, wprowadzony w scenie po napisach pierwszej części. Wiemy również, że w filmie pojawi się Jessica Drew, czyli Spider-Woman, której głosu użyczy Issa Rae.

W polskiej wersji zwiastuna w głównych rolach powracają natomiast Mateusz Narloch jako Miles Morales oraz Magdalena Herman-Urbańska jako Gwen Stacey. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do „Spider-Man Uniwersum” odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Marek Robaczewski, dialogi napisał Marcin Bartkiewicz, a w głównych rolach wystąpili: Mateusz Narloch, Przemysław Stippa, Magdalena Herman-Urbańska, Jakub Wieczorek, Kamil Pruban, Marta Kurzak, Paweł Ciołkosz, Przemysław Glapiński, Zbigniew Konopka, Mateusz Weber, Joanna Pach-Żbikowska, Joanna Węgrzynowska-Cybińska, Ewa Prus, Katarzyna Łaska i Zdzisław Wardejn.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” w kinach zadebiutuje 7 października 2022 roku!

Dodaj komentarz