Dystrybutor Bomba Film udostępnił dziś polską obsadę filmu animowanego pt.: „Wielka podróż Cyrkielki”. To duńska produkcja dla najmłodszych widzów, którą już od dziś będziecie mogli obejrzeć w wybranych kinach na terenie całej polski.

Cyrkielka to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody. Na swojej drodze spotyka czekoladową księżniczkę Koko oraz małego nosorożca. Dziewczynka udaje się w wielką podróż do Afryki, by pomóc nowym przyjaciołom odnaleźć ich ojczyznę i nauczyć się co znaczy odpowiedzialność za innych.

Realizacja nagrań i montaż zostałych dokonane w Studio Nagrań Dora – Adam Bień. Reżyserem i kierownikiem produkcji była Dorota Bień, a dialogi polskiej napisała Dominika Joanna Waśkowska.

W wersji polskiej występują: Diana Derda (Cyrkielka), Daria Derda (Coco), Filip Rogowski (Oswald), Maciej Falana (Fredrik), Mikołaj Talaga (Ingolf), Zbigniew Konopka (Dziadek, Arnold), Joanna Domańska (Karen), Hanna Kinder-Kiss (Mor) oraz Mikołaj Klimek (Żuk, doktor Leptoptilos, Rysownik, Ratzo, Mango).

Film będzie można zobaczyć na ekranach wybranych kin od 12 lipca!

Dodaj komentarz