W kinach zadebiutował już nowy film familijny „Wiki i jej Sekret” dystrybutora Best Film. To francuska produkcja twórców serii „Bella i Sebastian”, inspirowana prawdziwą historią. Za jej reżyserię odpowiedzialny był Denis Imbert, a w obsadzie znaleźli się: Ashley Aufderheide, Matthew Goode, Teddie Malleson-Allen oraz Paula Patton – wszyscy znani między innymi z ubiegłorocznego filmu „Czworo dzieci i Coś”. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę polskiego dubbingu.

Za realizację polskiej wersji językowej odpowiedzialne było Studio nagrań Dora. Reżyserem był Dariusz Błażejewski, realizatorem Adam Bień, a produkcją kierował Michał Drumowski. Głosów postaciom użyczyli: Marcin Dorociński (Stefan), Anna Wodzyńska (Anna), Antonina Żbikowska (Wiki), Jarosław Domin (Tadek), Dariusz Błażejewski (Jean Paul), Leszek Filipowicz (Bruno), Piotr Tołoczko (Pan Darmet) oraz Joanna Pach-Żbikowska, Ignacy Szczerbiński i Michał Drumowski.

Po śmierci mamy, ośmioletnia Wika wraz z tatą, przenoszą się w góry. Pewnego dnia Wika, w prezencie od miejscowego stróża przyrody, dostaje szczeniaka i postanawia potajemnie go zatrzymać. Wzruszająca historia o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię i o miłości do zwierzęcia, która koi smutek dziecka.

„Wiki i jej sekret” w kinach od 19 lutego!

Dodaj komentarz