Od bardzo długiego czasu nie mieliśmy takiego stężenia anime z dubbingiem w Polsce i to w jednym miejscu. W grudniu na Netfliksie zadebiutował film „Stand By Me Doraemon 2”, a od początku roku pojawiły się także serie „Blue Period” oraz „The Orbital Children”. Dziś natomiast w serwisie pojawił się nowy familijny film anime zatytułowany „Child of Kamiari Month”. Jego reżyserką była Takana Shirai, za animację odpowiada Liden Films, a budżet na produkcję zdobyto z szeroko zakrojonej akcji crowdfundingowej. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę polskiego dubbingu!

Za realizację polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio VSI Warsaw. Reżyserką i autorką dialogów była Małgorzata Lalowska, nad realizacją nagrań pracował Kacper Czech, a produkcją kierowała Aleksandra Nowosad. Głosów postaciom użyczyli: Magdalena Herman-Urbańska (Kanna Hayama), Joanna Pach-Żbikowska (Shiro), Krzysztof Szczepaniak (Yasha), Jacek Król (Smoczy bóg) oraz Bożena Furczyk, Mateusz Weber, Mateusz Narloch, Julia Kołakowska-Bytner, Marta Dobecka i Michał Podsiadło.

W rok po śmierci matki młoda dziewczyna dowiaduje się, że musi przebyć całą Japonię i stawić się na dorocznym zgromadzeniu bogów w świętej krainie Izumo.

„Child of Kamiari Month” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz