Buzz Astral zaskoczył wszystkich pod koniec października ubiegłego roku, kiedy powrócił w pierwszym zwiastunie swojego solowego filmu „Buzz Astral”. To nowa animowana produkcja wytwórni Pixar, która pokaże nam prawdziwego astronautę, na którym wzorowane były zabawki z serii Toy Story. Film pojawi się w polskich kinach w czerwcu tego roku, a za jego reżyserię odpowiedzialny będzie Angus MacLane od lat współpracujący ze studiem.

W sieci zadebiutował właśnie drugi zwiastun animacji. W wersji oryginalnej nie powraca jednak Tim Allen, który użyczał swojego głosu postaci zabawki Buzza Astrala przez lata. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tej roli wystąpi Chris Evans, znany nam obecnie najbardziej z roli Kapitana Ameryki w Kinowym Uniwersum Marvela. Wielu oczekiwało, że powrót Łukasza Nowickiego w pierwszym zwiastunie jest oficjalnym potwierdzeniem jego powrotu do roli. Ale chyba się przeliczyli…

Nową zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. W roli tytułowej wystąpił tam Oskar Stoczyński, a towarzyszą mu między innymi Krzysztof Szczepaniak, Łukasz Talik, czy Jakub Kordas. Czy są to ostateczne głosy postaci? Niekoniecznie. Do premiery wciąż pozostało sporo czasu, dlatego wszystko może się jeszcze zdarzyć. Jak podoba się wam nowy głos Buzza Astrala?

„Buzz Astral” w kinach od 17 czerwca 2022 roku!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz