Netflix zaczyna wychodzić na ludzi! Jedna z głośniejszych produkcji przygodowych, bo w gwiazdorskiej obsadzie, zadebiutuje w serwisie z polskim dubbingiem. Mowa oczywiście o filmie „Projekt Adam”, którego zwiastun zadebiutował właśnie w sieci. Produkcja science fiction została wyreżyserowana przez Shawn Levy’ego („Free Guy”) pojawi się już w marcu, a poniżej możecie zobaczyć zapowiedź!

W głównych rolach występują Ryan Reynolds („Deadpool 2”), Zoe Saldana („Strażnicy Galaktyki vol. 2”), Jennifer Garner („Jak zostać kotem”), Mark Ruffalo („Avengers: Wojna bez granic”) oraz Catherine Keener („Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna”), a w głównej roli wystąpi debiutujący Walker Scobell. Film jest więc pełen znanych nam już nazwisk z przynajmniej kilkoma głosami na swoich kontach.

W zwiastunie głosów postaciom użyczają między innymi Waldemar Barwiński jako dorosły Adam (Ryan Reynolds), Karolina Kalina-Bulcewicz jako matka Adama (Jennifer Garner) oraz Jacek Kopczyński jako ojciec Adama (Mark Ruffalo). Warto podkreślić, że Reynolds przemówił głosem Barwińskiego w ubiegłorocznym filmie Netfliksa „Czerwona nota”, natomiast Garner była dubbingowana przez Karolinę Kalinę-Bulcewicz już dwukrotnie: w filmie „Jak zostać kotem” oraz netfliksowym „Dzień na tak”.

Podróżujący w czasie pilot wraz z młodszą wersją samego siebie i swoim zmarłym ojcem stara się pogodzić z przeszłością i ocalić przyszłość.

„Projekt Adam” na platformie Netflix zadebiutuje 11 marca!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz