W ubiegłym tygodniu w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun „Jurassic World Dominion”, a już dziś prezentujemy Wam go w wersji z polskim dubbingiem. To trzecia część nowej trylogii w reżyserii Colina Trevorrowa, która pojawi się w naszych kinach już latem. To także druga produkcja aktorska powiązana z marką „Parku Jurajskiego”, która otrzymuje oficjalnie polski dubbing po „Jurassic World: Upadłe królestwo” z 2018 roku. Wraz z Trevorrowem jako producent wykonawczy powraca także ojciec serii, Steven Spielberg.

W głównych rolach powracają oczywiście Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard, a towarzyszyć im będą gwiazdy pierwszej trylogii czyli Sam Neill jako Alan Grant, Laura Dern jako Ellie Sattler oraz Jeff Goldblum jako Ian Malcolm, którego w niewielkiej roli widzieliśmy już we wspomnianej poprzedniej odsłonie serii. Ponadto w nowych rolach wystąpią także: Campbell Scott („Niesamowity Spider-Man”), Omar Sy („Zew krwi”), czy DeWanda Wise.

W polskiej wersji zwiastun występują natomiast: Mateusz Łasowski jako Owen Grady, Agata Wątróbska jako Claire Dearing i Marek Lewandowski jako Ian Malcolm powracający z „Upadłego królestwa” oraz Ewa Konstancja Bułhak jako Ellie Sattler i Leon Charewicz jako Alan Grant. Ponadto w nieznanych wciąż rolach możemy usłyszeć Włodzimierza Matuszaka oraz Annę Szymańczyk. Na chwilę obecną nie wiemy, czy obsada jest już ostateczna. Przypomnijmy, że dubbing do poprzedniej części stworzony został w studio Start International Polska. Do dialogów Marcina Bartkiewicza reżyserowała Elżbieta Kopocińska.

Cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar dinozaury żyją i polują w otoczeniu ludzi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii.

„Jurassic World Dominion” w kinach od 10 czerwca!

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz