Od dziś na ekranach kin oglądać możemy nową animację Kino Świat „Ups 2! Bunt na arce”. To kontynuacja filmu „Ups! Arka odpłynęła” z 2015 roku, która kontynuuje losy głównych bohaterów podczas biblijnego potopu. Za kamerą stanęli Toby Genkel i Sean McCormack, a w polskiej wersji po raz kolejny usłyszeć można gwiazdy. Zabieg ten był kiedyś często stosowany przez dystrybutora, ale dopiero od kilku miesięcy na nowo zachęca widzów do seansów. Poniżej prezentujemy pełną listę twórców i aktorów, biorących udział w dubbingu.

Za realizację polskiej wersji językowej odpowiedzialne było Studio PRL. Reżyserem był Maciej Kosmala, dialogi napisał Grzegorz Drojewski, a nad nagraniem, montażem oraz zgraniem dźwięku 5.1 pracował Anton Borowy. Produkcją kierowała Agata Bornus.

Głosów postaciom użyczyli: Paweł Szymański (Fini), Katarzyna Wincza (Ida), Izabela Kuna (Hazel), Jacek Kopczyński (Dave), Tomasz Lach (Clyde), Aleksander Milwiw-Baron (Leonard), Laura Bączkiewicz (Jelly), Miriam Aleksandrowicz (Patch), Zbigniew Konopka (Szympans), Szymon Kuśmider (Clam) oraz Laura Trochimiuk, Noemi Żbikowska, Jakub Wieczorek, Agnieszka Mrozińska, Agnieszka Castellanos-Pawlak, Jakub Gawlik, Małgorzata Gradkowska, Justyna Orzechowska, Elżbieta Jędrzejewska, Weronika Łukaszewska, Grzegorz Borowski, Ignacy Martusewicz, Paweł Szczesny, Jakub Kamieński i inni.

Arka Noego od tygodni dryfuje po morzu, a brzegu wciąż nie widać. Zapasy żywności powoli się kończą, a tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których Fini i Ida zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc.

„Ups 2! Bunt na arce” już w kinach!

Dodaj komentarz