Już w kwietniu na wielkie ekrany powróci najszybszy jeż na świecie! „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” to kontynuacja hitowego filmu z 2019 roku opartego na grach wideo firmy Sega, która rozszerzy mitologię świata tytułowego bohatera o kolejne postacie. W produkcji ponownie wystąpią: Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter, a głosów speadsterom użyczą: Ben Schwartz, Colleen O’Shaughnessey oraz Idris Elba („Thor: Ragnarok”), który debiutuje w jako czerwonego jeża imieniem Knuckles. Najnowszy zwiastun w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

W swoich rolach w zwiastunie powracają: Marcin Hycnar jako Sonic, Tomasz Borkowski jako Doktor Robotnik, Lidia Sadowa jako Tails, Kamil Kula jako Tom Wachowski, Otar Saralidze jako agent Stone oraz Anna Ułas jako Rachel. Knuckles natomiast przemawia głosem Jakuba Wieczorka i choć nie wiemy jeszcze, czy casting ten jest ostateczny, to jest on z pewnością zachowaniem głosu Idrisa Elby z fragmentu filmu Netfliksa „Beasts of No Nation”, udostępnionego w ramach ankiety dubbingowej kilka lat temu. Przypomnijmy także, że dubbing do pierwszej części zrealizowało studio SDI Media. Jego reżyserką była Joanna Węgrzynowska-Cybińska, a dialogi napisała Alicja Roethel.

Doktor Robotnik powraca ze swoim nowym sojusznikiem, Knucklesem oraz planem zdobycia szmaragdu, który ma moc niszczenia cywilizacji. Sonic i jego wierny pomocnik, Tails wyruszają w podróż, aby znaleźć szmaragd zanim wpadnie w niepowołane ręce.

„Sonic 2. Szybki jak błyskawica” w kinach od 22 kwietnia!

Dodaj komentarz