Już za tydzień na platformie Disney+ zadebiutować ma nowy serial science fiction zatytułowany „Równoległy wymiar”, którego polski zwiastun pojawił się dzisiejszej nocy w serwisie. To pierwszy francuski serial oryginalny Disney+ oraz jeden z wielu zapowiedzianych już projektów nieanglojęzycznych. Co równie ważne, mimo początkowego zamiaru udostępniania odcinków co tydzień, coraz częściej mniejsze tytuły debiutują od razu w całości. „Równoległy wymiar” nie pozostaną w tym temacie bierne, ponieważ 6-odcinkowa seria pojawi się na Disney+ od razu w całości.

W głównych rolach w serialu wystąpią: Thomas Chomel, Omar Mebrouk, Jules Houplain, Jade Pedri, Naidra Ayadi oraz Guillaume Labbé. W zdubbingowanym zwiastunie swoich głosów użyczyli między innymi: Iwo Wiciński, Ada Szczepaniak, Michał Chełmiński, Borys Wiciński, Karol Dziuba, Kamil Kula, Monika Węgiel-Jarocińska i Tomasz Bednarek. Biorąc pod uwagę jak niewiele czasu pozostało do premiery, możemy przypuszczać, że obsada jest już ostateczna, a polski dubbing zadebiutuje w serwisie jednocześnie z innymi językami.

Bilal, Romane, Samuel i Victor to czwórka przyjaciół, których życia wywracają się do góry nogami po tajemniczym incydencie rozrzucającym ich po różnych liniach czasowych. Nastolatkowie muszą rozwikłać nadprzyrodzoną zagadkę by powrócić do swoich danych żyć.

„Równoległy wymiar” na platformie Disney+ zadebiutuje 23 marca!

Dodaj komentarz