W kwietniu w wybranych kinach będzie można obejrzeć nowy film dystrybutora Vivarto „Chłopiec zza szyby”. To poruszający włoski dramat o podążaniu za marzeniami i sile przyjaźni, którego zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. W głównych rolach w produkcji wystąpią: Andrea Arru, Giorgia Wurth, Loretta Goggi, czy Massimo De Lorenzo. Za kamerą stanął Samuele Rossi.

W zwiastunie głosów postaciom użyczyli: Franciszek Kalinowski w roli tytułowej oraz Olga Borys, Hanna Bieniuszewicz, Mirosław Oczkoś, Wiktoria Woźniacka, czy Alicja Warchocka . Biorąc pod uwagę pewną „świeżość” obsady możemy podejrzewać, że za realizację dubbingu odpowiedzialne było Studio PDK. Przypomnijmy, że Vivarto korzysta obecnie z usług 3 studiów, a poza PDK są nimi Studio Publishing oraz Studio nagrań Dora.

Pino cierpi na hemofilię, przez co całe życie oglądał zza szyby swojego pokoju. Kiedy jedno z obserwowanych przez niego dzieci postanawia go poznać okazuje się, że Pino to sprytny i zabawny chłopak, chcący opuścić swój nudny pokój i zacząć cieszyć się życiem „na wolności”. Poza swoją chorobą musi zmierzyć się także ze swoją apodyktyczną babcią.

„Chłopiec zza szyby” w wybranych kinach od 8 kwietnia!

Dodaj komentarz