Disney opublikował właśnie trzeci zwiastun swojej nowej animacji, która w kinach zadebiutuje w czerwcu. „Buzz Astral” to jej główny bohater, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym razem bohater serii Toy Story nie będzie jednak zwykłą dziecięcą zabawką, a strażnikiem kosmosu z krwi i kości – animowanych, ma się rozumieć.

Za kamerą stanął Angus MacLane od lat współpracujący ze studiem Pixar, a w głównych rolach w wersji oryginalnej występują: Chris Evans (serie Kapitan Ameryka, Avengers), Keke Palmer („Rodzina Dumnych”), Taika Waititi („Thor: Ragnarok”), Peter Sohn („Ratatuj”), Uzo Aduba („Steven Universe”), Dale Soules („Orange Is the New Black”) i James Brolin („Łasuch”). Jak już wszyscy doskonale wiedzą, do roli tytułowego bohatera nie powraca Tim Allen, co ma odróżnić postać od jej zabawkowej wersji.

W tym samym kierunku postanowiono iść także w polskim dubbingu, bo choć Łukasz Nowicki powrócił jako Buzz Astral w pierwszym zwiastunie filmu, zarówno w drugim, jak i w udostępnionym właśnie trzecim rola obsadzona jest nowymi aktorami. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili bowiem: Konrad Darocha jako Buzz Astral, Natalia Kujawa jako Izzy, Artur Pontek jako Kotex, Sonia Bohosiewicz jako Alisha, Tomasz Borkowski jako Morrison oraz Dorota Stalińska jako Darby. Bardzo możliwe, że obsada jest już ostateczna i to między innymi tych aktorów usłyszmy w czerwcu w kinach.

„Buzz Astral” w kinach od 17 czerwca 2022 roku!

Dodaj komentarz