Na platformie HBO Max niespodziewanie zadebiutował dziś pierwszy sezon serialu animowanego „Pociąg do nieskończoności”. To 4-sezonowa mieszanka tajemnicy, przygody i science ficion w formie antologii stworzona przez Owena Dennisa („Zwyczajny serial”) dla stacji Cartoon Network. Choć w Polsce serial nigdy się tam nie pojawił, od dziś pierwszą „księgę” (bo tak podzielona jest produkcja), możemy oglądać w serwisie streamingowym. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę pierwszej z nich.

Za opracowanie polskiej wersji serialu odpowiedzialne było studio Iyuno•SDI Group. Reżyserem był Sebastian Drożak, kierownictwo muzyczne sprawowała Agnieszka Tomicka, a dialogi i teksty napisał Filip Stefanowicz. Głosów postaciom użyczyli: Zuzanna Bernat (Tulip), Jakub Szydłowski (Jedynek), Szymon Kuśmider (Atticus), Hanna Kinder-Kiss (Kotka Samantha) i Monika Kwiatkowska (Amelia Hughes).

W pozostałych rolach wystąpili: Przemysław Bluszcz, Bartosz Wesołowski, Karolina Kalina-Bulcewicz, Justyna Bojczuk, Kamil Pruban, Sebastian Cybulski, Anna Przybylska, Teresa Zdanowska, Krzysztof Grabowsoki, Barbara Tarczewska, Paweł Rutkowski, Piotr Tołoczko i inni.

„Pociąg do nieskończoności” z pierwszym sezonem już na HBO Max!

Dodaj komentarz