Jakiś czas temu z zapowiedzi na stronie dystrybutora Imperial Cinepix zniknęła część planowanych produkcji. Powodem tego jest najprawdopodobniej zbliżająca się finalizacja zakupy studia 20th Century Fox przez kompanię Disneya. Dotyczy to takich filmów jak wielokrotnie przekładni „Nowi Mutanci”, czy produkcje z serii „Avatar”.

Jedną z najbliższych premier dystrybutora miał być brytyjski film familijny zatytułowany „Dzieciak, który został królem” (10 maja) z Rebeccą Ferguson i Patrickiem Stewartem, jednak produkcja również zniknęła z oferty dystrybutora.

Jak udało nam się dzisiaj dowiedzieć, film został wycofany z dystrybucji kinowej i nie zobaczymy go na dużych ekranach. Zgodnie z nowymi informacjami trafi on od razu na nośniki DVD/Bluray, które w sprzedaży mają wstępnie pojawić się 3 lipca. Data może jeszcze ulec zmianie.

„Dzieciak, który został królem” opowiada o zwyczajnym dzieciaku, który odnajduje Excalibur. Razem z Merlinem i przyjaciółmi musi zapobiec końcu światu, do którego chce doprowadzić Morgana.

Dodaj komentarz