W ubiegły weekend do kin weszła najnowsza produkcja Disneya, „Dumbo”, która pomimo mieszanych reakcji recenzentów podbiła polski Box Office. W sumie w najbowszym zestawieniu pierwszej dziesiątki znajdują się obecnie 4 produkcje z polskim dubbigiem.

1. DUMBO
W ciągu premierowego weekendu najnowsza produkcja Tima Burtona przyciągnęła do kin 80 3013 osób, przez co stała się Numerem 1 trzynastego tygodnia Box Office.

3. KAPITAN MARVEL
W czwartym tygodniu wyświetlania najnowsza produkcja Kinowego Uniwersum Marvela, Kapitan Marvel, wciąż znajduje się wysoko na drabince Box Office. W miniony weekend produkcję obejrzało 36 864 osób, co łącznie daje liczbę 686 224 widzów od dnia premiery.

7. CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ
Animowany film familijny „Corgi, psiak królowej” obejrzało w ostatni weekend 19 475 osób, czyli 464 909 widzów od dnia premiery. Jest to piąty tydzień tej produkcji na dużych ekranach.

8. JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3
Ostatni część popularnej serii „Jak wytresować smoka” przyciągnęła do kin 18 849 osób. W szóstym tygodniu animację zobaczyło już 1 206 802 widzów, co czyni ją najbardziej dochodową częścią tej serii w naszym kraju.

W zestawieniu nie zostały uwzględnione przedpremierowe pokazy filmu „Shazam!”, który oficjalnie wejdzie do kin 5 kwietnia.

Dodaj komentarz