Już od dziś na antenie Disney XD będziemy mogli oglądać nowe odcinki serialu animowanego „Kacze opowieści”. To odnowiona wersja popularnej kreskówki pod tym samym tytułem tworzonej w latach 1987-1990. Serial zadebiutował w Polsce pod koniec marca 2018 roku.

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem. Odnowienie kontaktu przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów.

Reżyserem polskiej wersji w studio SDI Media jest Marek Robaczewski. Występują: Marek Robaczewski (Sknerus McKwacz), Jarosław Boberek (Kaczor Donald), Sebastian Machalski (Hyzio), Mateusz Weber (Dyzio), Maksymilian Michasiów (Zyzio), Magdalena Krylik (Tasia Van Der Kwak), Bartosz Martyna (Śmigacz McKwak) oraz Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Pani Dziobek).

5 nowych odcinków będzie premierowo emitowanych na Disney XD od 8 do 12 kwietnia o 17:30. Powtórki każdego kolejnego dnia o 6:30 rano.

Dodaj komentarz