„Mamy talent!” to norweska produkcja familijna od Vivarto, która na duże ekrany wejdzie jeszcze w kwietniu. Dotychczas filmy tego dystrybutora pojawiały się głównie w wybranych kinach studyjnych. Zgodnie z najnowszymi informacjami, „Mamy talent!” będziemy mogli obejrzeć również w największych sieciówkach – Cinema City oraz Helios. Tymczasem prezentujemy polską obsadę produkcji!

Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole o nazwie Los Bando, jednak brakuje im basisty. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie swojego problemu.

Dubbing powstał w Studio Nagrań Dora, a jego reżyserem i kierownikiem produkcji jest Dorota Bień. Tłumaczeniem dialogów zajęła się Dominika Joanna Waśkowska. W obsadzie znaleźli się Karol Jankiewicz (Axel), Filip Rogowski (Grim), Krzysztof Cybiński (Martin), Maria Pisera (Thilda), Leszek Filipowicz (Aslak/Simen), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Roger/ojciec Marielle/Hammer), Dariusz Błażejewski (Frank), Joanna Domańska (Anne/matka Axela) oraz Dominika Joanna Waśkowska (Marielle).

Film w kinach będzie można zobaczyć od 26 kwietnia!

Dodaj komentarz